Zapraszamy na kolejną edycję spotkań pod tytułem „Lato z Mierzeją”! To niezwykłe wydarzenie skupia się na artystach polskiej estrady i dostarcza niezapomnianych przeżyć dla wszystkich miłośników muzyki. W trakcie cyklu odwiedziły nas takie gwiazdy jak Krzysztof Skiba, Andrzej Krzywy, Michał Wiśniewski, Andrzej Rybiński, Jarosław Janiszewski, Tadeusz Drozda, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Jacek Kawalec, Michał Wójcik, Tymon Tymański, Grzegorz Halama,  Wanda Kwietniewska. 

Spotkania odbędą się w malowniczej restauracji Mierzeja, usytuowanej w pięknej miejscowości Krynica Morska. To idealne połączenie wysmakowanej kuchni, przyjaznej atmosfery i oczywiście niezapomnianej muzyki. Restauracja Mierzeja jest doskonale znana ze swojego unikalnego stylu i profesjonalnej obsługi, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla takich wydarzeń.

W trakcie „Lata z Mierzeją” będziesz mógł/mogła delektować się nie tylko występami artystów, ale również wybornym jedzeniem i dobrą zabawą wśród innych miłośników polskiej muzyki.

Podczas spotkań będziesz miał/a okazję poznać nie tylko swoich ulubionych artystów, ale także porozmawiać z nimi, zrobić sobie zdjęcie i otrzymać autograf. To niepowtarzalna okazja do bliższego spotkania się z artystami, których twórczość kochasz i którzy przez lata dostarczali ci niezapomnianych chwil.

W trakcie cyklu „Lato z Mierzeją” oczekuj wyjątkowych występów, pełnych emocji i niezapomnianych przeżyć. To spotkanie z artystami, które pozwoli ci spojrzeć na ich twórczość z zupełnie nowej perspektywy. Każde spotkanie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, z niesamowitymi momentami, które pozostaną w twojej pamięci na długo.

Jeśli jesteś fanem polskiej estrady i pragniesz spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie swoich ulubionych artystów, „Lato z Mierzeją” jest dla ciebie idealnym wyborem. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i przygotuj się na niezwykłe letnie spotkania w restauracji Mierzeja, w urokliwej Krynicy Morskiej!

Kolejna edycja lata z Mierzeją!

Tak było w roku 2021/2022