O nas

Niewątpliwie jednym z najbardziej popularnych miejsc w mieście jest znajdująca się przy ulicy Spacerowej 2 Restauracja „Mierzeja”. Jest to lokal, który powstał w 2018 roku w miejscu od lat kojarzonym z gastronomią.

Wcześniej przez kilkadziesiąt lat z powodzeniem realizowane były tutaj projekty związane z nazwą „Mierzeja”. Naturalną koleją rzeczy wydawało się zatem utrzymanie tej nazwy.

Po trzech sezonach aktywności wypracowaliśmy sobie pozycję jednej z najpopularniejszych nadmorskich restauracji ze stałym gronem wiernych klientów. Restauracja „Mierzeja” oferuje 400 miejsc konsumpcyjnych, co daje jej pozycję niekwestionowanego lidera w kurorcie.

Jednym z atutów restauracji jest lokalizacja w centralnym punkcie miasta, gdzie z przestronnego tarasu rozpościera się piękny widok na marinę i cały Zalew Wiślany.

Lokal dysponuje również zewnętrzną strefą konsumpcyjną z placem zabaw dla dzieci.

Codziennie wieczorami organizowane są imprezy przy muzyce „na żywo”, koncerty oraz transmisje wydarzeń sportowych.

Dzięki doskonałej kuchni i świetnej lokalizacji Restauracja „Mierzeja” jest miejscem o ponadprzeciętnej rotacji klientów (kilka tysięcy osób dziennie). Jest idealnym partnerem do współpracy w branży reklamowej. Lokal dysponuje monitorami i inną powierzchnią reklamową do wynajęcia, jak również jest w stanie udostępnić miejsce na stanowiska ekspozycyjno-handlowe.

_MG_0773
_MG_0770
_MG_0704

Galeria